Kilku z nich stanęło na podium

Zawodnicy klubu „Team Zdyna Gołdap” brali udział w zawodach w Elblągu w sambo sportowym. Zawody odbywały się 23 lutego. Kilku gołdapskich zawodników stanęło na podium.

 

Sambo bojowe – podstawowy styl, używany w celach militarnych i cywilnej samoobrony, kładzie nacisk na walkę przeciwko uzbrojonemu przeciwnikowi; zawiera wszelkie techniki obezwładniania przeciwnika (chwyty oraz uderzenia), a także techniki walki bronią (nożem, bagnetem, pałką itp.); występuje również w wersji sportowej, w której dozwolone są wszelkie chwyty w parterze i stójce (w tym duszenia) oraz uderzenia w stójce (w tym kolanami i łokciami); wszechstronność sportowego sambo bojowego sprawia, że przedstawiciele tego stylu odnoszą znaczące sukcesy w MMA.W zawodach brali udział” Rafał Waraksa w kat. wagowej do 90 kg zdobywca 1 miejsca.Piotr Dąbrowski Ww kat. wagowej 90 kg zdobywca 3 miejsca i najmłodszy zawodnik Leon Kislowski do 74 kg. Zdobywca 3 miejsca.

Walki odbywały się na wysokim poziomie. Zawodnicy z naszego klubu mieli ciężką drogę do podium. Runda trwała 5 min.

Na zdjęciu od lewej: instruktor kick-boxingu Krzysztof Zdancewicz,Rafał Waraksa,Leon Kisłowski,Piotr Dąbrowski,II instruktor Damian Szafran.

Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia.Więcej informacji pod numerem 514-331-013.

kicks_boxing

Powiązane artykuły