Wojewoda podczas WOŚP wystawia na licytację… dzień pracy

wosp

wospWojewoda Marian Podziewski wystawia na licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Olsztynie… DZIEŃ PRACY Z WOJEWODĄ! Kto wylicytuje, ten będzie mógł – w uzgodnionym terminie – poznać blaski i cienie pracy Wojewody Warmińsko-Mazurskiego w ciągu jednego dnia. Przypominamy, że to już w niedzielę!!! Przypominamy program!

Zachęcamy do licytacji!

Przypominamy program niedzielnego grania

Tak jak w tamtym roku, tak i również w tym impreza będzie miała miejsce w Gołdapi, więc już dziś serdecznie Was wszystkich zapraszamy do wspólnego Grania „dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

Sobota, 12 stycznia 2013

19:00

Kino Kultura w Gołdapi – Film o 20 latach WOŚP

Niedziela, 13 stycznia 2013

10:00-15:00

Plac Zwycięstwa – Gry, zabawy i atrakcje z Niedźwiadkiem, „Matrioszkowy” bigos, prezentacja sprzętu policji, straży granicznej oraz straży pożarnej, karaoke z Biblioteką Publiczną

16:00-19:45

Koncert & Aukcja – sala widowiskowa Domu Kultury w Gołdapi. Wystąpią: uczniowie szkół podstawowych z Gołdapi, gołdapskie przedszkolaki, Let’s Dance, Gracja, wokaliści Domu Kultury (pracownia wokalna), C-walk, Arkadiusz Szulc Band, Ada Karpińska, Izabela Kierklo, Dawid Bobrowski, Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gołdapi, Prekursor i Exodus.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć akcję poprzez aukcje a także zakup biżuterii na Kiermaszu oraz smakołyków w Bufecie przygotowanym przez gołdapski sztab WOŚP.

Wstęp 5 PLN

 

19:50-20:10

Plac Zwycięstwa – FireDJembeTeam oraz Światełko do Nieba

 

20:00-22:00

Koncert w „KOTŁOWNI”: By Mistake, Gloria i Accidens.

 

Wstęp 5 PLN

 


Aktualności

Powiązane artykuły