W Nowy Rok z wierszem, tańcem i piosenką

nowy_rok_trojka_23

nowy_rok_trojka_23Klasa 2b ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi postanowiła powitać Nowy Rok 2013 wierszem, tańcem i piosenką. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni Jolanty Naumowicz-Repuchy przygotowali noworoczną inscenizację, którą zatytułowali „Nowy Rok i jego córki, 4 pory roku”. Dzieci miały możliwość wcielenia się w role Starego i Nowego Roku, czterech pór roku i braci miesiączków. Każda pora roku zachwalała swoje uroki wierszem i piosenką.

Zaproszeni goście z klas młodszych i oddziałów przedszkolnych przy SP3, a także z Przedszkola „Bajka” i „U Kubusia Puchatka” uważnie obserwowali, jak pory roku następują kolejno po sobie, a miesiące nadchodzą jeden po drugim.

Przy tej okazji dzieci z klasy drugiej miały również możliwość zaprezentować własne wiersze o jesieni, które niedawno napisały. Utwory recytowane przez samych autorów bardzo podobały się wszystkim i zostały nagrodzone dużymi brawami.

Na koniec spotkania uczniowie z klasy 2b zadawali maluchom pytania związane z treścią przedstawienia. Za każdą prawidłową odpowiedź dziecko otrzymywało słodką niespodziankę

Na wieczornym spotkaniu uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny rodzicom i dziadkom. Dzieci nie zapomniały również złożyć najserdeczniejszych życzeń ukochanym Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta. Wręczyły też wykonane własnoręcznie laurki. (J.N-R)

Link do filmiku z imprezy:

http://www.youtube.com/watch?v=ZluX87-K45c&feature=youtu.be

 


Aktualności

Powiązane artykuły