Gołdapianin najlepszy w Zimowym Grand Prix Augustowa

W niedzielę 13 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych (SP 3) odbył się trzeci turniej z cyklu Zimowe Grand Prix Augustowa. Było to podsumowanie dotychczasowych zmagań, w których na podstawie trzech turniejów wyłoniono zwycięzców klasyfikacji ogólnej.

Rywalizacja przebiegała w siedmiu kategoriach, od najmłodszych Żaków do Weteranów. W rozgrywkach uczestniczyło ponad czterdzieści zawodniczek i zawodników z Augustowa, Gołdapi, Białobrzegów, Płaskiej i innych okolicznych miejscowości. Doskonałym podsumowaniem całego Grand Prix był ostatni finał rozgrywek w kategorii seniorów pomiędzy Grzegorzem Wesołowskim z Gołdapi a Szymonem Siłkowskim z Białobrzegów.

Aby wyłonić zwycięzcę ten niezwykle zacięty pojedynek wymagał rozegrania aż pięciu setów. Większość z nich rozstrzygała gra na przewagi. Ostatecznie w decydujących zagraniach zwyciężyło doświadczenie i zimna krew Grzegorza Wesołowskiego, który triumfował w całych rozgrywkach.

W czwartek 24 lutego odbędą się II Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Augustowa o Puchar Burmistrza Miasta. Impreza rozegrana zostanie na hali widowiskowo- sportowej SP 4. Organizatorzy serdecznie zapraszają zawodników i kibiców do wzięcia udziału w turniejach.

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły