Wyjaśniają okoliczności wypadku

regiele

regielePolicjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 65 w Regielach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący daewoo zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka fordem. W wyniku zdarzenia cztery poszkodowane osoby zostały przewiezione do oleckiego szpitala.

 

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 5:00 na drodze krajowej nr 65 w Regielach. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe marki daewoo Nubira i ford Escort. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący daewoo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka fordem. Kierowca i pasażerowie daewoo zostali przewiezieni do oleckiego szpitala. Dwóm osobom podróżującym fordem nic się nie stało. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

Także około godziny 7:30 w Górnem doszło do wypadku drogowego. Kierująca samochodem daewoo Matiz jadąc w kierunki Gołdapi na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków w ruchu, w wyniku czego pojazd wpadł w poślizg i dachował. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala w Olecku.

Rozpoczynająca się zima, pierwsze opady śniegu to najtrudniejszy okres dla kierowców. Dlatego policjanci przypominają kierowcom o zachowaniu szczególnej ostrożności i dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wyjaśniają okoliczności wypadku

  1. piti

    jesli widze psy zygam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...