Komisje i sesja nadzwyczajna

W poniedziałek w Urzędzie Miejskim będą miały miejsce kolejne budżetowe posiedzenia komisji Rady Miejskiej (godz. 10.00 i 13.00). We wtorek o 15.30 sesja nadzwyczajna.

W programie posiedzenia m.in.:

– Rozpatrzenie skargi skierowanej do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego za pośrednictwem Rady Miejskiej w Gołdapi przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Gołdapi i Międzyzakładową Organizację Związkową Pracowników Oświaty NSZZ „Solidarność” w Gołdapi.

– Rozpatrzenie skargi skierowanej do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego za pośrednictwem Rady Miejskiej w Gołdapi przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego na uchwałę Rady w sprawie statutu sołectw.

– Omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał RM w sprawach: wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Gołdap na lata 2012 – 2032 i zmian budżetu na 2012 rok.

Przy okazji jako redakcja mamy prośbę do osoby wrzucającej informacje o posiedzeniach komisji i sesjach Rady Miejskiej na goldap.pl, by robiła to w sposób profesjonalny. Informacje najnowsze powinny być zawsze na wierzchu, a w tym wypadku trzeba po nie sięgać przerzucając kilka stron.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Komisje i sesja nadzwyczajna

  1. Czarek

    To komisje budżetowe bez omawiania przyszłorocznego budżetu?

     
    1. Nie, nie… Głównie omawianie budżetu, ale i rozpatrzenie owych skarg, które są również w programie sesji.