Zapraszamy na warsztaty „Idą święta”

adelfi

adelfiOśrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Ełku zaprasza na spotkanie z ekonomią społeczną pt. Idą święta

Spotkanie w formie bezpłatnych warsztatów odbędzie się 6 grudnia 2012 roku w godzinach 16.00 – 20.00 w sali Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowego przy ul. Partyzantów 31. W programie warsztatów: malowanie na szkle (ozdabianie bombek, naczyń), quilling (kartki świąteczne), karczochy (bombki, inne dekoracje świąteczne) oraz tworzenie stroików świątecznych.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i stworzenia niepowtarzalnych upominków świątecznych!

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele dwóch podmiotów ekonomii społecznej z naszego subregionu: Spółdzielni Socjalnej Stara Szkoła z Prostek oraz Stowarzyszenia Żytkiejmska Struga z Żytkiejm k/Gołdapi. Obie organizacje działają na rzecz dobra wspólnego swoich wsi oraz regionu.

W przerwach między warsztatami uczestnicy spotkania będą mieli okazję skosztować wyjątkowych, regionalnych potraw, przygotowanych przez Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga.

Do udziału w warsztatach zapraszamy chętnych z terenu Powiatu Gołdapskiego, w szczególności osoby bezrobotne, nieaktywne zawodowo, członków organizacji pozarządowych, pracowników urzędów miast, gmin, ośrodków pomocy społecznej.

Program warsztatów:

16.00 – 16.15 Rejestracja i powitanie uczestników spotkania

16:15 – 16.30 Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej – oferta

16.30 – 16.45 Spółdzielnia Socjalna Stara Szkoła– prezentacja podmiotu ekonomii społecznej

16.45 – 17.00 Przerwa kawowa

17.00 – 20.00 Warsztaty z malowania na szkle i karczochów równolegle z warsztatami quillingu i tworzenia stroików świątecznych

 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Ośrodka www.owies.adelfi.pl oraz w załączeniu wiadomości, następnie przesłać go na adres paulina.zajkowska@adelfi.pl do dnia 5 grudnia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zaznaczenie w formularzu wybranego warsztatu. Więcej informacji udziela Paulina Zajkowska, tel. 87/737 78 45.

Pozdrawiam serdecznie, Paulina Zajkowska, specjalista ds. informacji i promocji – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej

Tel. 87/737-78-45

www.owies.adelfi.pl

Formularz zgłoszeniowy:

Formularz zgloszenia Goldap

Powiązane artykuły