Walczyli w Reszlu i Augustowie

W sali sportowej Gimnazjum w Reszlu odbył się Memoriał Kazimierza Sochackiego i Witolda Kozonia w tenisie stołowym. Mimo wielu konkurencyjnych imprez do rywalizacji przystąpiło 40 uczestników, których podzielono na trzy kategorie wiekowe. Wystartowało trzech zawodników z klubu UKS „Jantar”. Gołdapianie uplasowali się na pozycjach: Bogdan Wikarski – miejsce pierwsze wywalczone w bardzo dobrym stylu, Grzegorz Wesołowski miejsce trzecie , to szóste zawody Grzegorza na  podium w tym roku Damian Wesołowski na miejscu piątym, jest to duży sukces młodego zawodnika .

Wyniki

Kategoria 1993 i młodsi

1 Piotr Ferenc (Giżycko)

2 Dawid Rakowski (Giżycko)

3 Adrian Kurczyński (Mrągowo)

4 Michał Jędrzejczyk (Kętrzyn)

5 Damian Wesołowski (Gołdap)

Kategoria 1993 i starsi

1 Jarosław Wikira (Kętrzyn)

2 Piotr Ferenc (Giżycko)

3 Grzegorz Wesołowski (Gołdap)

4 Artur Romańczyk (Reszel)

5 Bogdan Wikarski (Gołdap)

Kategoria Open

1 Bogdan Wikarski (Gołdap)

2 Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn)

3 Janusz Rososiński (Giżycko)

4 Tadeusz Krajewski (Ostróda)

5 Mirosław Skrzypczak (Olsztyn)

 

 

W PRIX Augustowa wystąpił tylko jeden zawodnik UKS „Jantar” Grzegorz Wesołowski. Zanotował kolejny dobry występ, w końcowej klasyfikacji turnieju uplasował się na wysokim trzecim miejscu w kategorii do 49 lat. Zawodnik z Gołdapi oraz klub liczy na pierwszą trójkę. 

Centrum Sportu i Rekreacji i UKS ZIHART zapraszają do udziału w ZIMOWYM GRAND PRIX AUGUSTOWA W TENISIE STOŁOWYM. Będzie to cykl trzech turniejów rozegranych: 4 listopada 2012, 9 grudnia 2012, 13 stycznia 2013, w których uczestnicy będą zbierali punkty do klasyfikacji generalnej GRAND PRIX.

Impreza ma na celu popularyzację tenisa stołowego wśród mieszkańców Augustowa, oraz spędzenie w aktywny sposób czasu wolnego dzieci, młodzieży i dorosłych.

Turnieje będą rozgrywane w niedzielne poranki i przedpołudnia na sali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych im. Ułanów Krechowieckich (SP 3) w Augustowie przy ul. Mickiewicza 1. Od godziny 10.00 grać będą dzieci i młodzież, a od 12.00 zaplanowane są rozgrywki seniorów i weteranów. Turnieje będą rozgrywane będą w następujących kategoriach wiekowych:

Żak – klasy IV i młodsze

Młodzik – klasy V-VI

Kadet – klasy gimnazjalne

Junior – klasy ponad gimnazjalne

Senior – wiek do 49 lat

Weteran – wiek 50 lat i więcej.

 


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Walczyli w Reszlu i Augustowie

  1. też czekający na oddanie

    Fajni Ci trzej uczniowie – hehehe. W której klasie oni uczą się?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...