Prezydent Bronisław Komorowski na konferencji w Gołdapi

Prezentujemy amatorski zapis wideo wypowiedzi prezydenta Bronisława Komorowskiego na dzisiejszej konferencji Mały ruch graniczny szansą na rozwój gospodarczy gmin i powiatów leżących na obszarze jego oddziaływanie.

Od redakcji: Pod jednym względem mylił się Pan prezydent. Redakcja również pamięta dzień pierwszego lądowania człowieka na księżycu. W 1969 roku w Gołdapi można było już odbierać pierwszy program w polskiej telewizji.


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Prezydent Bronisław Komorowski na konferencji w Gołdapi

 1. Anonim

  WOW! Panie Prezydencie. Jest dobrze, tylko ciekawe komu, pracy w Gołdapi jak nie było tak nie ma, a Miros dalej się upiera na te cholerne uzdrowisko, zatrudni Pan tam wszystkich?
  Dlaczego celem nie jest rozwój ekonomiczny Gołdapi, a tylko turystyczny. U nas nawet ani jednego jachtu na jeziorze nie ma w sezonie, to się pytam po jaką cholerę robimy dalej z tego miasta skansen> Panie Burmistrzu i reszta oficjeli z UM, którzy tak ochoczo pozowali z PP Komorowskim, może pora wsiąść się do pracy, ściągnąć inwestorów do nas, postawić na rozwój przemysłu dróg, itp. Za kilka lat nie będziecie mieli z czego się bawić, bo mało kogo będzie stać na płacenie podatków w tym skansenie.
  Fajnie zobaczyć Prezydenta tylko powiedzcie, dlaczego u nas robi się konferencję, z których nigdy nic nie wynika. Ja wiem, mamy kryzys, itp itd. Ale ludzie powiedzcie ile można patrzeć na nieróbstwo i próżność naszych urzędników UM (utopistów małomiasteczkowych).

  P.S. Dla Pana Swatka od natłoku obowiązków to już marynarka się nie dopina…..

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. No nie wiem

  Anonimie- a jakiż to przemysł chciałbyś rozwijać w naszym mieście? Na czym ten złoty interes, którego nie dostrzegają władze naszego miasta można kręcić? Powiedz, a zmienię zdanie, bo na razie uważam, że nie ma nic lepszego niż konsekwentne wchodzenie w tematy uzdrowiskowe. Tylko, że to muszą rozumieć wszyscy – począwszy od urzędnika, poprzez kwaterodawcę aż do usługodawcy, a może nawet restauratora (bo może trzeba wymyślić nowy profil żywienia- fit).

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. xyz

  Stanowczo popieram stanowisko „No nie wiem”.Tylko w tym kierunku należy iść.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. elzbietajolanta

  .panie a.nonim jak .pan taki ma.dry to prosze. podac. swoje nazwisko.n.ie nalez.y wstydzic. sie. swoich pogla.dw.ow

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Józek

  Jak już mowa w komentarzach o marynarkach to może trzeba by było zrobić zrzutę społeczną na marynarkę dla jednego z miejskich radnych. Niech by chłop wyglądał normalnie na ważnych oficjalnych spotkaniach. Panie Radny ——– no są do diabła jakieś zasady do których powinno się stosować, chociaż na spotkaniach z Prezydentem.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. J.

  Słusznie. Możemy iść tylko w kierunku turystyki. Taka karma i nie da się w tym regionie zrobić nic innego. I nie powinno. Są na świecie miejsca turystyczne (nasze jest typowo turystyczne) gdzie mieszkańcy żyją z tego jak pączki w maśle. Tylko trzeba do sprawy podchodzić poważnie i konsekwentnie. A nie tu pijalnia wód,, tężnie, sanatorium, spa – a tam wiatraki i gnojówka. Trzeba powstrzymać zapędy wiatrakowe (tzn. owszem, niech będą, tylko w odległości co najmniej 1km od siedzib ludzkich), doprowadzić do rozebrania wiatraków już istniejących (są precedensowe działania choćby we Francji – czyli w naszej kochanej UE), do zamknięcia wszystkich ferm świńskich i nie dopuścić do budowy biogazowni. . No i naturalnie oczyścić nasze jezioro – bajoro.
  Tylko turystyka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. xyz

  Popieram stanowisko „J”.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...