Prezydent Bronisław Komorowski na konferencji w Gołdapi

Prezentujemy amatorski zapis wideo wypowiedzi prezydenta Bronisława Komorowskiego na dzisiejszej konferencji Mały ruch graniczny szansą na rozwój gospodarczy gmin i powiatów leżących na obszarze jego oddziaływanie.

Od redakcji: Pod jednym względem mylił się Pan prezydent. Redakcja również pamięta dzień pierwszego lądowania człowieka na księżycu. W 1969 roku w Gołdapi można było już odbierać pierwszy program w polskiej telewizji.


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Prezydent Bronisław Komorowski na konferencji w Gołdapi

 1. Anonim

  WOW! Panie Prezydencie. Jest dobrze, tylko ciekawe komu, pracy w Gołdapi jak nie było tak nie ma, a Miros dalej się upiera na te cholerne uzdrowisko, zatrudni Pan tam wszystkich?
  Dlaczego celem nie jest rozwój ekonomiczny Gołdapi, a tylko turystyczny. U nas nawet ani jednego jachtu na jeziorze nie ma w sezonie, to się pytam po jaką cholerę robimy dalej z tego miasta skansen> Panie Burmistrzu i reszta oficjeli z UM, którzy tak ochoczo pozowali z PP Komorowskim, może pora wsiąść się do pracy, ściągnąć inwestorów do nas, postawić na rozwój przemysłu dróg, itp. Za kilka lat nie będziecie mieli z czego się bawić, bo mało kogo będzie stać na płacenie podatków w tym skansenie.
  Fajnie zobaczyć Prezydenta tylko powiedzcie, dlaczego u nas robi się konferencję, z których nigdy nic nie wynika. Ja wiem, mamy kryzys, itp itd. Ale ludzie powiedzcie ile można patrzeć na nieróbstwo i próżność naszych urzędników UM (utopistów małomiasteczkowych).

  P.S. Dla Pana Swatka od natłoku obowiązków to już marynarka się nie dopina…..

 2. No nie wiem

  Anonimie- a jakiż to przemysł chciałbyś rozwijać w naszym mieście? Na czym ten złoty interes, którego nie dostrzegają władze naszego miasta można kręcić? Powiedz, a zmienię zdanie, bo na razie uważam, że nie ma nic lepszego niż konsekwentne wchodzenie w tematy uzdrowiskowe. Tylko, że to muszą rozumieć wszyscy – począwszy od urzędnika, poprzez kwaterodawcę aż do usługodawcy, a może nawet restauratora (bo może trzeba wymyślić nowy profil żywienia- fit).

 3. xyz

  Stanowczo popieram stanowisko „No nie wiem”.Tylko w tym kierunku należy iść.

 4. elzbietajolanta

  .panie a.nonim jak .pan taki ma.dry to prosze. podac. swoje nazwisko.n.ie nalez.y wstydzic. sie. swoich pogla.dw.ow

 5. Józek

  Jak już mowa w komentarzach o marynarkach to może trzeba by było zrobić zrzutę społeczną na marynarkę dla jednego z miejskich radnych. Niech by chłop wyglądał normalnie na ważnych oficjalnych spotkaniach. Panie Radny ——– no są do diabła jakieś zasady do których powinno się stosować, chociaż na spotkaniach z Prezydentem.

 6. J.

  Słusznie. Możemy iść tylko w kierunku turystyki. Taka karma i nie da się w tym regionie zrobić nic innego. I nie powinno. Są na świecie miejsca turystyczne (nasze jest typowo turystyczne) gdzie mieszkańcy żyją z tego jak pączki w maśle. Tylko trzeba do sprawy podchodzić poważnie i konsekwentnie. A nie tu pijalnia wód,, tężnie, sanatorium, spa – a tam wiatraki i gnojówka. Trzeba powstrzymać zapędy wiatrakowe (tzn. owszem, niech będą, tylko w odległości co najmniej 1km od siedzib ludzkich), doprowadzić do rozebrania wiatraków już istniejących (są precedensowe działania choćby we Francji – czyli w naszej kochanej UE), do zamknięcia wszystkich ferm świńskich i nie dopuścić do budowy biogazowni. . No i naturalnie oczyścić nasze jezioro – bajoro.
  Tylko turystyka.

 7. xyz

  Popieram stanowisko „J”.