Dziękujemy w imieniu Anity

ggw

ggwGołdapska Grupa Wsparcia serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w trudnych dniach wsparli naszą akcję pomocy chorej Anicie Pokorskiej z Kośmidr. Dzięki ogromnemu sercu mieszkańców naszego miasta i okolic udało się zebrać i przekazać potrzebującej wiele rzeczy niezbędnych do jej pielęgnacji i specjalnego odżywiania. Dziękujemy też patronom medialnym jak zawsze wspierającym nasze poczynania:

– portalowi www.goldap.org.pl;

– gazecie Kurier Gołdapski i stronie www.goldap.wm.pl;

– gazecie Z Bliska.

Nie sposób wymienić tu wszystkie osoby prywatne, które odpowiedziały na nasz apel. Nie rejestrowaliśmy tego. Pomagały nam gołdapskie szkoły: Gimnazjum, ZSZ, LO. O pomoc zwróciliśmy się także do gołdapskich aptek i w tym miejscu chcemy szczególnie podziękować aptece na ul. Słonecznej 9 ( sieć aptek „START”, wł. – J. Pietrukiewicz z Suwałk), aptece „Familijna” na pl. Zwycięstwa 18 (wł. Ewa Wyszyńska i wspólnicy) oraz aptece na Pl. Zwycięstwa 17A (wł. Ewa Stawiecka ), które hojnie wsparły Anitę. Dziękujemy bardzo także pracownikom tych aptek za osobiste wsparcie.

Dzięki wszystkim ofiarodawcom zebraliśmy:

– kompresy – 159 szt,;

– bandaż – 3 szt.;

– oliwka – 8 szt.;

– strzykawki – 125 szt.;

– płyn Denivit – 3 szt.;

– pieluchomajtki – 190 szt.;

– opatrunki sterylne gaziki– 50 szt.;

– plastry Matovlies – 20 szt.;

– balsam do ciała – 3 szt.;

– gotowe obiadki (pulpety, klopsy, gołąbki, obiadek Gerber, gorący kubek, kisiele, kaszki, galaretki, budynie, zupki chińskie,), łącznie – 92 op.;

– lizaki – 21 szt.;

– koncentrat pomidorowy – 1 szt.;

– soki – 10 op.;

– olej – 1 szt.;

– jogurty pitne – 12 szt.;

– kakao – 1 szt.;

– czekolada – 9 szt.;

– Nutridrink – 43 szt.;

– krem – 1 szt.

– herbata – 1 szt.

pasztet domowy – 1 szt.;

Całą zebraną pomoc przekazywaliśmy na bieżąco do domu Anity. Na tym naszej akcji nie kończymy. Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze wspomóc chorą dziewczynkę informujemy, że potrzebne rzeczy nadal przyjmujemy w gabinecie pani Dyrektor Domu Kultury w Gołdapi Marty Jurgiełan, która jest członkiem naszej Grupy. Kontakt telefoniczny – 87 615 08 03. Pomoc można też przekazywać bezpośrednio do domu Anity – Kośmidry 45.

Wiemy, że nie tylko nasza grupa wspomaga Anitę. W jej imieniu dziękujemy wszystkim innym instytucjom i grupom, które zbierały dla niej także środki finansowe niezbędne do opłacenia pomocy pielęgniarskiej.

Gołdapska Grupa Wsparcia

ggw

ggw

ggw


Aktualności

Powiązane artykuły