Dzień Uśmiechu w Sp 3

Już po raz drugi Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, 5 października, obchodziła  Światowy Dzień Uśmiechu. Wszyscy uczniowie z klas młodszych, jak i starszych przygotowali plakietki z uśmiechem, które chroniły ich przed oceną niedostateczną.
Ponadto, Samorząd Szkolny zorganizował, apel pod hasłem „ Humor ze szkolnej ławy”. Rozbawił on nie tylko uczniów, ale i nauczycieli, którzy mieli okazję spojrzeć na wykonywaną przez siebie pracę przez pryzmat krzywego zwierciadła.
Występ młodych aktorów zwieńczyły gromkie brawa i słodki upominek od dyrekcji. Obecne zaś grono pedagogiczne poddano testowi „ szczerego uśmiechu”. Podano im do zjedzenia cytrynkę i poproszono o szeroki uśmiech.  Wszyscy, którzy stanęli przed tym zadaniem wykonali je na 5 +, za co zostali nagrodzeni „ Dyplomem Uśmiechu”.
Można śmiało powiedzieć, że pomysł na świętowanie takiego dnia, jakim jest
„Dzień uśmiechu” to strzał w dziesiątkę. Nasza szkoła od dawna promuje zdrowy tryb życia, pamiętajmy więc o tym, że również śmiech to zdrowie.
Swój wkład w organizację i przygotowanie do „ Dnia Uśmiechu” wniosły moje koleżanki K. Boruc, E. Mioduszewska, J. Pańczuk oraz K. Rzędzian, którym pragnę serdecznie podziękować.


Aktualności

Powiązane artykuły