Biznes Ponad Granicami

Szanowni Przedsiębiorcy ! Starosta Gołdapski – Andrzej Ciołek, Wicestarosta – Ewa Bogdanowicz-Kordjak oraz Anna Mirosława Nadgłowska Dyrektor Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w:  III Międzynarodowym Spotkaniu Polskich I Rosyjskich Przedsiębiorców „Biznes Ponad Granicami”

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 października 2012 roku w godzinach 930 – 1700 w Hotelu Ventus Natural SPA**** Promenada Zdrojowa 12 w Gołdapi.

Celem spotkania jest pomoc w nawiązaniu współpracy przedsiębiorcom po obu stronach granicy a przez to rozwój gospodarczy naszego regionu.

Spotkanie skierowane jest do osób, które zdecydowały się na założenie działalności gospodarczej i tworzą mikro i małe przedsiębiorstwa na naszym terenie. Niemniej jednak ma ono formułę otwartą. W spotkaniu tradycyjnie – uczestniczyć będą firmy z Rosji, jak również swoje zainteresowanie wyraziły firmy litewskie.

III Międzynarodowe spotkanie zaplanowane w formie warsztatów. Każdy z uczestników będzie miał możliwość krótkiej (3-5 min.)prezentacji swojej firmy, jej oferty, oczekiwań i planów rozwoju. Taka formuła będzie sprzyjała odnalezieniu potencjalnych współpracowników z kraju i zagranicy. Wskazany jest udział 2 przedstawicieli z każdej firmy. Zaplanowano również rozmowy nt. określenia płaszczyzny współpracy między przedsiębiorcami, samorządem i otoczeniem biznesu.

W załączeniu znajdziecie Państwo program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy. Udział w spotkaniu jest płatny – 30 zł/os., na konto Fundacji  Wspierania  Przedsiębiorczości  Regionalnej, ul. Plac Zwycięstwa 16, 19 – 500 Gołdap, Nr rachunku: 79 1240 5758 1111 0000 5714 9668 lub w kasie Fundacji w terminie 3 dni od złożenia formularza zgłoszeniowego.

Korzyści z udziału w spotkaniu:

– przedstawienie swojej firmy oraz jej oferty na forum międzynarodowym,

– odnalezienie firmy chętnej do współpracy,

– wymiana doświadczeń i możliwość nawiązania współpracy w obrębie konkretnej branży,

– rozmowy indywidualne potencjalnych partnerów biznesowych,

– znalezienie się w oficjalnych bazach przedsiębiorców – jako firma chętna do współpracy z partnerem Rosyjskim. Baza danych prezentująca firmę oraz jej ofertę będzie popularyzowana na rynku Rosyjskim.

– uzyskanie Certyfikatu poświadczającego udział w spotkaniu „Biznes ponad granicami” oraz upoważniającego do zniżki w kolejnym Międzynarodowym Spotkaniu „Biznesu…” w Polsce.

Wszelkie pytania związanie ze spotkaniem  prosimy kierować do Małgorzaty Maciulewskiej, tel. +48 87 615 44 04, e-mail: inwestycje@powiatgoldap.pl Starostwo Powiatowe w Gołdapi, ul. Krótka 1, 19-500 Gołdap, pok. 33.

Zgłoszenia proszę przesyłać do 8 października 2012 roku lub do zamknięcia listy uczestników. Ilość miejsc ograniczona.

Patronat Honorowy:
Przedstawiciel Handlowy Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej – Ekaterina Belyakova

Wojewoda warmińsko-mazurski

PARP

 


Aktualności

Powiązane artykuły