Jurki wystapią w Gołdapi

Kabaret Jurki  wystąpi w czwartek 8 listopada w Gołdapi. Jest to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia „Fabryka Cudów”, które konsekwentnie od 4 lat realizuje projekt Gołdapskich Wieczorów Kabaretowych. Dotychczas na gołdapskiej scenie wystąpiły: Kabaret Dno, Grzegorz Halama, Kabaret Widelec, Kabaret Czesuaf, Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret Nowaki, kabaret Limo oraz Kabaret Skeczów Męczących.

W tym roku będziemy mieli okazję zapoznać się na żywo z twórczością Kabaretu Jurki.

 

KABARET JURKI

Formacja kabaretowa, pochodząca z Zielonej Góry, w skład której wchodzą aktualnie: Agnieszka „Marylka” Litwin-Sobańska, Znany Wojtek Kamiński i Przemysław „Sasza” Żejmo. Od 1994 roku podbijają serca widzów w całej Polsce zdobywając wiele nagród na festiwalach kabaretowych i biorąc udział w licznych produkcjach telewizyjnych, m.in. w serialu Spadkobiercy. Nazwa Jurki pochodzi od jednego z pierwszych członków i lidera kabaretu – Jurka Jankiewicza. Pierwsze kroki Jurki stawiały pod czujnym okiem Władysława Sikory. Więcej na www.jurki.com.pl

Zapraszamy na występ w czwartek 8 listopada o godzinie 19.00,

Miejsce – sala widowiskowa Domu Kultury w Gołdapi

Bilety do nabycia są już dostępne w: Domu Kultury i Informacji Turystycznej (Centrum Promocji Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap)

Dzięki dofinansowaniu projektu przez Gminę Gołdap koszt biletu to tylko 25 zł.


Aktualności

Powiązane artykuły