Pijany spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

kontrola drogówki

kontrola drogówkiKara nawet do 2 lat pozbawienia wolności może grozić 53-latkowi. Mężczyzna mając dwa promile alkoholu w organizmie kierował volkswagenem, uderzył w zaparkowanego opla, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Bogusław J. trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzut. Mieszkaniec miasta oprócz tego, że może stracić prawo jazdy nawet na 10 lat, to odpowie również za spowodowanie kolizji.

Wczoraj 53-letni mieszkaniec Gołdapi usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowania kolizji. O całym zdarzeniu oficer dyżurny Policji został powiadomiony w piątkowe popołudnie przez świadka. Z jego relacji wynika, że kierowca vw passata jadąc ul. Mickiewicza zjechał na bok i uderzył w prawidłowo zaparkowanego opla, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili kierowcę, który mógł prowadzić volkswagena. Bogusław J. trafił do komendy, gdzie został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że miał on dwa promile. 53-latek został zatrzymany w do wyjaśnienia sprawy.

Teraz gołdapianin swoje postępowanie będzie tłumaczył w sądzie. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 2 lat i zakaz prowadzenia pojazdów. (IS)

 


Aktualności

Powiązane artykuły