Prosto z budowy trafił do aresztu

poszukiwany

poszukiwanyGołdapscy policjanci zatrzymali 48-letniego Marka K. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Olecku. Mieszkaniec Węgorzewa trafił już do aresztu, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

 

Wczoraj kilka minut przed 9:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zatrzymali 48-letniego mieszkańca Węgorzewa. Marek K. był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Olecku za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od miesiąca, często zmieniając miejsce pobytu. Z uzyskanych informacji wynikało, że 48-latek może przebywać w Gołdapi. Dalsze policyjne ustalenia doprowadziły funkcjonariuszy na jeden z placów budowy na terenie miasta. Marek K. został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia trafił do suwalskiego aresztu, gdzie spędzi najbliższy miesiąc. (IS)

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły