Poszukiwany 21-latek trafił za kratki

poszukiwany

poszukiwanyPolicjanci z Gołdapi zatrzymali 21-letniego Kamila K. Mężczyzna był poszukiwany od kilku tygodni nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Olecku. Gołdapianin został zatrzymany i trafił do suwalskiego aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzoną mu karę pozbawienia wolności za nieuregulowanie grzywny.

Wczoraj 21-letni mieszkaniec Gołdapi trafił do Aresztu Śledczego w Suwałkach. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez olecki sąd za nieuregulowanie zasądzonej mu kary grzywny w wysokości 1 tysiąca złotych. Kamil K. wpadł w ręce funkcjonariuszy w jednym z mieszkań na ul. Paderewskiego, gdzie policjanci udali się na interwencję.

Według zgłaszającego Kamil K. wszedł do domu, po czym wszczął awanturę, w trakcie której wulgarnie wyzywał domowników. Podczas sprawdzania mężczyzny z policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że 21-latek był poszukiwany. Kamil K. prosto z interwencji trafił za kratki, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę 25 dni pozbawienia wolności. (IS)

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły