Medal biegu Gusiew-Gołdap

Jeszcze raz zapraszam Państwa do kibicowania wszystkim zawodnikom XVIII Półmaratonu Gusiew-Gołdap – w najbliższą niedzielę 12 sierpnia na trasie biegnącej po polskiej stronie od przejścia granicznego przez: ul. Gumbińską, Mazurską, Okrężną, plac Zwycięstwa, Wojska Polskiego, Konstytucji 3-go Maja do mety przy zajeździe pod Piękną Górą.

Pierwsi zawodnicy po stronie polskiej powinni pojawić się około godz. 15.40. Od godz. 14.00 mogą Państwo świetnie się bawić i oczekiwać na zawodników pod Piękną Górą, gdzie czeka na Państwa świetna zabawa i kuchnia rodziny Rudziewiczów. Wieczorem, po godz. 19 ze swoim recitalem wystąpi Piotr Szwedes, a do późnego wieczora grać dla Państwa będzie zespól AGE.
W załączeniu prezentuję medal dla każdego z uczestników XVIII
Półmaratonu Gusiew-Gołdap. Kształt medalu przypomina przęsło mostu w Stańczykach – jednego z najbardziej rozpoznawalnych zabytków i atrakcji turystycznych naszego regionu. Rewers przedstawia herby miast partnerskich organizatorów biegu: Gołdapi i Gusiewa. Awers przedstawia odrestaurowaną wieżę ciśnień. W przyszłych latach i biegach, chcemy utrzymać charakterystyczny kształt medalu, a na awersie zamieszczać inne „znaki rozpoznawalne” Gołdapi: tężnie, Piękną Górę lub inne elementy. Czekamy na Państwa opinie i propozycje.

Marek Kuskowski, dyrektor OSiR w Gołdapi

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Medal biegu Gusiew-Gołdap

  1. Piotrek

    Takie pytanie: Jak się zgłosić do tego, gdzie i o której :>

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...