Bądź aktywny ćwicz i pływaj

logo_basen

logo_basenKompleks hala-basen zaprasza seniorów, rodziny i wszystkich aktywnych do korzystania z pływalni, sauny i jacuzzi oraz treningu na siłowni.

DLA SENIORÓW

„KIEDY SENIOR – ĆWICZY, PŁYWA TO MU WIELE LAT UBYWA”

basen_3

Już od 1 września od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-15.00 zapraszamy wszystkich seniorów do ćwiczeń na siłowni – bilet w cenie 4zł, a od piątku od godz. 15.00 aż do poniedziałku do godziny 15.00 zapraszamy na pływalnię w promocyjnej cenie 4 zł/godz. Dodatkowo bezpośrednio po siłowni czy pływaniu będziecie mogli skorzystać z masażu na fotelu SANYO w cenie 4zł. Serdecznie zapraszamy, promocja dotyczy wszystkich osób w wieku powyżej 60 roku życia oraz emerytów, rencistów, osoby niepełnosprawne i trwać będzie do końca października.

 

DLA RODZINY

„MAMA PŁYWA, TATA SKACZĘ, A JA W RURZE … JUŻ NIE PŁACZĘ”

basen_2

Zapraszamy rodziny do wspólnego spędzenia czasu i budowania wzajemnych relacji podczas wspólnego pływania i zabaw w wodzie. Od 1 września w każdą sobotę i niedzielę rodzic + dziecko korzystają ze specjalnej promocji, tylko 5 zł/godz. od osoby! Oferta dotyczy dzieci i rodziców od 0 do 100 lat! Chcesz spędzić czas z swoim nastoletnim synem, córką? Zapraszamy!  Masz 20,30,40, lub więcej lat i chcesz zaprosić swoich Rodziców?  Jesteście mile widziani! Zawsze jest dobry czas na budowanie relacji i podtrzymywanie więzi rodzinnych. Promocja trwa do końca października.

 

DLA AKTYWNYCH

„KTO ZARAZEM ĆWICZY, PŁYWA TEN AKTYWNY SIĘ NAZYWA”

basen_1

Bądź aktywny ćwicz i pływaj. Po treningu na siłowni zrelaksuj się w basenie, skorzystaj z sauny czy z jacuzzi – odpocznij. Od 1 września wszystkie osoby bezpośrednio po ćwiczeniach na siłowni mogą zakupić bilet na basen w cenie 5zł/godz. Promocja trwa do końca października.

 

KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY OSiR HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA

KRYTA PŁYWALNIA W GOŁDAPI UL. PARTYZANTÓW 31A

Powiązane artykuły