Awanturnik zatrzymany

niebieska_karta

niebieska_kartaPolicjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, po tym jak zachowywał się agresywnie wobec swojej bliskich. Wyzywał ich słowami wulgarnymi, wyganiał z mieszkania i niszczył przedmioty codziennego użytku. Awanturnik był pijany miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą niebieskiej karty i będą sprawdzać czy nie doszło do przestępstwa znęcania się nad bliskimi.

Wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 14:00 oficer dyżurny gołdapskiej policji został poinformowany o awanturze domowej u jednej z gołdapskich rodzin. Interweniujący policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Jak ustalili 27-letni mężczyzna oprócz agresywnego zachowania w stosunku do swoich rodziców, wyzywał ich słowami wulgarnymi oraz rzucał różnymi przedmiotami codziennego użytku.

Policjanci szybko opanowali sytuację a pijany awanturnik trafił na komendę. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że Andrzej P. miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. 27-letni mężczyzna spędził noc w policyjnej celi.

Policjanci objęli pokrzywdzoną rodzinę procedurą niebieskiej karty. W najbliższym czasie będą sprawdzać czy nie doszło do popełnienia przestępstwa znęcania się nad bliskimi i systematycznie kontrolować sytuację rodziny. (IS)

 


Aktualności

Powiązane artykuły