Zniszczył opony, wyrzucił oknem psa

pies

piesGołdapscy policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca miasta, który podejrzany jest o zniszczenie opon samochodowych wartych około 800 złotych. Podejrzany Marek S. trafił do policyjnej celi. Miał on ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna stanie przed sądem, po tym jak miał z pierwszego piętra wyrzucić psa. Za popełnione przestępstwa 47-latkowi może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około północy oficer dyżurny gołdapskiej komendy Policji został telefonicznie powiadomiony przez zgłaszającego, że nieznana osoba przebiła opony w audi i mercedesie. Pojazdy były zaparkowane na ul. Armii Krajowej w Gołdapi. Na miejsce od razu został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze w trakcie wyjaśniania okoliczności tego zdarzenia ustalili rysopis mężczyzny, podejrzanego o zniszczenie mienia. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec Gołdapi. Pijany Marek S. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Z ustaleń policjantów wynika, że mieszkaniec miasta miał nożem poprzecinać cztery opony warte około 800 złotych. Obecnie kryminalni pracując nad ta sprawą przesłuchują świadków tego zdarzenia.

Ponadto okazało się, że mężczyzna tego samego dnia miał znęcać się nad swoim psem. Zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem. O całej sprawie oficera dyżurnego powiadomił świadek, twierdząc, że z pierwszego piętra przy ul. Armii Krajowej „wypadł” pies i leży na chodniku. Na miejsce od razu został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia podejrzewali, że zwierzę najprawdopodobniej zostało wyrzucone przez okno. Pies ze zwichniętą łapą został zabrany do schroniska dla zwierząt, gdzie jest pod opieką lekarza weterynarii.

47-latkowi za popełnione przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Zniszczył opony, wyrzucił oknem psa

 1. Ja

  Moim zdaniem tego człowieka powinni wyrzucić z 1 piętra w bloku.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Zofia

  Zgadzam się z Ja.Sądzę jednak, że to za mało… .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...