Zaczęło się od country

country_1

country_1Dobrze się stało, że Dom Kultury wrócił do „Lata z kulturą”, w ten sposób osoby o różnych gustach przez wakacje znajdą coś dla siebie. W niedzielę zaczęło się od country.

Wystąpił zespół GOTRESS, zapowiadający się z wyraźnie południowym akcentem, śpiewający jednakowoż również po angielsku.

Przy okazji można było sprawdzić funkcjonalność gołdapskiego parku w koncertowym aspekcie. I chyba plusem jest to, że słuchacze nie muszą siedzieć w pobliżu sceny, jest dobry kontakt wzrokowy (i słuchowy) z każdego zakątka.

 

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Zaczęło się od country

 1. elzbietajolanta

  Było cudnie.Pani Dyrektor jestes Wielka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. sepcio

  Ten cykl to strzał w dziesiątkę. Ludzie w naszej mieścince mogą posłuchać , zobaczyć że istnieje coś oprócz disco polo.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Nobel

  Zero informacji na temat jakichkolwiek imprez odbywajacych sie, w dniu ich odbywania się. Nie miałem pojęcia, że takie coś będzie w tym dniu. Z własnej strony proszę o wiecej informacji na temat imprez odbywających się w danym dniu

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. alus40

  Panie Nobel osobiście pwiesiłem plakaty informacyjne na każdym możliwym słupie w mieście , przy urzędzie miasta w gablocie , miejski szalet przy placu (niedaleko nowego zegara ) przed imprezą poprawiłem tam gdzie byliśmy zaklejeni ,poza tym skoro trafiłeś na goldap.org.pl to trudno mi zrozumieć brak informacji . Może to dobrze ,że nie dostrzegłeś plakatów bo frekwencja dopisała i nie było by gdzie usiąść i znów byś miał problem .

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Drugą opcją poza spoglądaniem do lokalnych mediów jest zapisanie się do newslettera na kultura.mazury.pl – oficjalnej stronie DK. Dostałbyś maila i nie byłoby problemu.

  No i tu może propozycja do redakcji, aby zrobić coś a’la wkrótce jak dawniej u nas na Młodej Gołdapi? 😉

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. BO

  Nobel- zapewniam Cię, że DK to tak solidna instytucja, że jak za niewielką opłatą zamówisz przed śniadaniem informację do łóżka, to tam ją dostaniesz. Tylko zechciej czasem z niego wyjść- czas przewietrzyć kołdrę, bo przecież nie umysł.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...