Wyjaśniają okoliczności wypadku

wypadek

wypadekPolicjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 65 w Kozakach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca volkswagenem Lupo z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka fiatem Ulysse.

W wyniku zdarzenia trzy poszkodowane osoby zostały przewiezione do oleckiego szpitala.

 

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 8:00 na drodze krajowej nr 65 w Kozakach. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe marki vw Lupo i fiat Ulysse. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierująca vw z nieustalonych dotąd przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka fiatem. Kierowcy i pasażer fiata zostali przewiezieni do oleckiego szpitala.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci wyjaśniając okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Na chwilę obecną droga krajowa na tym odcinku jest zablokowana. Funkcjonariusze zorganizowali objazd przez Wilkasy i Kozaki. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać około 2 godziny. (IS)

wypadek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wypadek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wypadek


Aktualności

Powiązane artykuły