Pobił konkubinę

zatrzymany

zatrzymanyKara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozi 47-letniemu Markowi S. Mężczyzna miał w jednym z gołdapskich mieszkań pobić swoją konkubinę, powodując u niej obrażenia ciała powyżej siedmiu dni. Pijany mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut do którego się przyznał. Dzisiaj policjanci wraz z prokuratorem będą wnioskować o tymczasowy areszt wobec Marka S.

 

Oficer dyżurny gołdapskiej komendy o całym zajściu został telefonicznie powiadomiony w sobotnie popołudnie. Według zgłaszającego, w jednym z mieszkań na Placu Zwycięstwa została pobita kobieta. Na miejsce natychmiast został wysłany policyjny patrol. Funkcjonariusze potwierdzili zdarzenie i udzielili 61-latce pomocy przedmedycznej. Pokrzywdzona z obrażeniami twarzy została przewieziona do ełckiego szpitala. Kryminalni zatrzymali konkubenta kobiety, 47-letniego Marka S. Pijany mężczyzna trafił do policyjnej celi. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że miał on ponad 3 promile. Wczoraj gołdapianin usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu kobiety, do którego się przyznał. Policjanci wraz z prokuratorem będą wnioskować o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztu.

Kodeks Karny za to przestępstwo przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat. (IS)


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Pobił konkubinę

 1. apap

  „…powodując u niej obrażenia ciała powyżej siedmiu dni” 🙂

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  Zawsze mnie zastanawiało.. Jeśli jakiś aktor albo inna osoba publiczna pobiła swoją dziewczynę pisze się, że pobił partnerkę. O innych – konkubent lub konkubina.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Maciek

  A jednak nie zawsze tak jest, choć rzeczywiście bardzo często Anonimie. Wczoraj w tv usłyszałem jakie to pieniądze trafiają w różny sposób ” od pana wicepremiera Pawlaka do jego konkubin”. I co Ty na to? A co na to nasi lokalni działacze z PSL? Siurpryza, co?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...