Wyposażyli zawodników w odblaski

odblaski

odblaskiWczoraj na Pięknej Górze w Gołdapi odbyły się zawody rowerowe Ligi MTB, organizowane przez lokalny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podczas turnieju policjanci gołdapskiej komendy wręczali uczestnikom odblaski w ramach projektu „On, ty i ja na tej samej drodze”. W ten sposób funkcjonariusze rozpoczęli cykl działań promujących szeroko pojęte bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu.

 

Około 16:00 w czwartek na Pięknej Górze w Gołdapi odbyły się zawody rowerowe Ligi MTB. Pomimo niesprzyjającej pogody, zawodnikom dopisywały humory. Uczestników rozgrywek przywitali organizatorzy oraz funkcjonariusze z miejscowej komendy. Policjanci wręczali wszystkim cyklistom odblaski w ramach realizowanego projektu „On, ty i ja na tej samej drodze”. W ten sposób policjanci rozpoczęli cykl działań promujących szeroko pojęte bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu.

 

Przypomnijmy, że projekt „On, Ty i Ja na tej samej drodze” został opracowany przez gołdapskich policjantów. Głównym założeniem akcji jest rozpowszechnienie bezpiecznych zachowań drogowych wśród użytkowników dróg. Projekt znalazł się w rankingu 34 ogólnopolskich projektów zatwierdzonych na 2012 r. przez Zespół Koordynacyjny na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zainicjowany program  znalazł się wśród trzech koncepcji reprezentowanych przez województwo warmińsko-mazurskie w skali kraju. (IS)

odblaski odblaski odblaski

 


Aktualności

Powiązane artykuły