Pod koniec maja ruszy budowa tężni

teznie_wiz

teznie_wizW ciągu tygodnia podpisana zostanie umowa z wykonawcą gołdapskich tężni, którym zostala firma Karwowski-Lipa. Budowa ruszy już pod koniec maja, natomiast zakończenie zaplanowano na koniec września 2013 roku. Koszt inwestycji 9,5 mln zł.
Przetarg rozstrzygnięto w poniedziałek – startowały 4 firmy. Przypomnijmy, że to był drugi przetarg. Po rozstrzygnięciu pierwszego firma się wycofała.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Pod koniec maja ruszy budowa tężni

 1. maja

  Najpierw był wyciąg – plajta, potem basen – kolejna wtopa, plac – ohyda, a teraz tężnie – jeszcze ich nie ma a już trzeba dokładać kolejne miliony. A potem się obwinia oświatę za milionowe zadłużenie! A za chybione inwestycje nikt nie poniósł do tej pory odpowiedzialności! A przecież ktoś się pod nimi podpisuje.

 2. Franek

  Oby z budowanej tężni nie wyszedł drugi człon nazwy firmy która wygrała przetarg.

 3. rafał

  Najprawdopodobniej tak będzie, budowane przez nich budynki okazują się totalną lipą i porażką, byłem,widziałem – grzyb, cieknace sciany, nieocieplone dachy po paru latach wszystko wychodzi. Pseudo budowlańcy

 4. riesling

  Za takie pieniądze to inspektor nadzoru powinien tam mieć łóżko do spania. Żeby nie wychodzić z placu budowy. Ale spoko, są już tacy co będą spoglądać i to dogłębnie.