Pod koniec maja ruszy budowa tężni

teznie_wiz

teznie_wizW ciągu tygodnia podpisana zostanie umowa z wykonawcą gołdapskich tężni, którym zostala firma Karwowski-Lipa. Budowa ruszy już pod koniec maja, natomiast zakończenie zaplanowano na koniec września 2013 roku. Koszt inwestycji 9,5 mln zł.
Przetarg rozstrzygnięto w poniedziałek – startowały 4 firmy. Przypomnijmy, że to był drugi przetarg. Po rozstrzygnięciu pierwszego firma się wycofała.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Pod koniec maja ruszy budowa tężni

 1. maja

  Najpierw był wyciąg – plajta, potem basen – kolejna wtopa, plac – ohyda, a teraz tężnie – jeszcze ich nie ma a już trzeba dokładać kolejne miliony. A potem się obwinia oświatę za milionowe zadłużenie! A za chybione inwestycje nikt nie poniósł do tej pory odpowiedzialności! A przecież ktoś się pod nimi podpisuje.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Franek

  Oby z budowanej tężni nie wyszedł drugi człon nazwy firmy która wygrała przetarg.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. rafał

  Najprawdopodobniej tak będzie, budowane przez nich budynki okazują się totalną lipą i porażką, byłem,widziałem – grzyb, cieknace sciany, nieocieplone dachy po paru latach wszystko wychodzi. Pseudo budowlańcy

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. riesling

  Za takie pieniądze to inspektor nadzoru powinien tam mieć łóżko do spania. Żeby nie wychodzić z placu budowy. Ale spoko, są już tacy co będą spoglądać i to dogłębnie.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...