Młodzi sportowcy wyróżnieni, kolejne absolutorium przyznane

sesja_starostwo_19Przy dwunastu głosach za, jednym przeciwko i jednym wstrzymującym się Zarząd Powiatu otrzymał absolutorium. Podobnie jak to było niedawno sesji gminnej spotkanie rozpoczęło się od wręczenia zaległych odznaczeń „Za Zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”.

Potem nastąpiła kolejna uroczystość wręczenia pucharów, upominków i dyplomów młodym sportowcom roku.
W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Szymon Tylenda z Pogorzeli, drugie miejsce I miejsce Szymon Gromek z Żytkiejm II miejsce, trzecie – Dawid Rusak z SP 3.
Wyróżnienia w tej kategorii otrzymał Albert Wronowski z Bań Mazurskich oraz Emilia Sitkowska z SP2.
Wśród gimnazjalistów najlepszym sportowcem okazał się Krystian Burba z Dubeninek, Bartłomiej Zubowicz również z Dubeninek oraz Kinga Kozłowska z Bań Mazurskich.
Wśród uczniów szkól ponadpodstawowych wygrała konkurs Barbara Sieczkowska, drugie miejsce zajęła Katarzyna Nowacka z ZSZ, trzecie – Paulina Zackiewicz również ZSZ.
Były też podziękowania dla opiekunów młodych sportowców i osób, które pomogły zorganizować festyn rodzinny.

Niżnej lista osób odznaczonych medalem „Za Zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”.

Aleksandra Anna Retel
Alicja Iwaniuk
Andrzej Ciołek
Andrzej Krajewski
Andrzej Murzyn
Andrzej Porawski
Andrzej Żyliński
Barbara Woźniak
Beata Ostrzycka
Bogdan Chomyn
Bronisław Chmielewski
Dariusz Chałas
Dorota Łasica
dr Józef Płoskonka
Ewa Jankowska
Fundacja Puszczy Rominckiej
Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap
Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej
Gołdapski Fundusz Lokalny
Grażyna Barbara Senda
Halina Kunio
Henryk Bazylewicz
Jan Maria Rokita
Jan Raźniak
Jan Sobuta
Jan Wojnar
Jaromir Krajewski
Jarosław Podziewski
Jarosław Słoma
Jarosław Witkowski
Jerzy Buzek
Jolanta Mikielska
Jolanta Mogilnicka
Józef Mucharski
Józef Srocki
Krystyna Trzasko
Krzysztof Giedrojć
Leszek Retel
Maciej Witczak
Małgorzata Marianna Kuliś
Małgorzata Truchan
Marek Aleksander Miros
Marian Podziewski
Marzanna Marianna Wardziejewska
Mirosław Bobrowski
Mirosław Pojawis
Mirosław Słapik
Paweł Jan Tryk
Paweł Ruszewski
Paweł Werchowicz
płk Piotr Kisieliński
Remigiusz Karpiński
Ryszard Bogusz
Ryszard Zieliński
Stanisław Luty
Stanisław Świerzbin
Stefan Piech
Stowarzyszenie Głos Puszczy Rominckiej
Stowarzyszenie Żytkiejmska Struga
Tadeusz Błażewicz
Teresa Żyżyk
Wacław Grenda
Władysław Miluski
Władysław Stecki
Wojciech Hołdyński
Zbigniew Mieruński
Zbigniew Świerzbin
Zdzisław Sadowski
Zofia Burel


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Młodzi sportowcy wyróżnieni, kolejne absolutorium przyznane

  1. Gośćć .

    Agata Sieczkowska, a nie Barbara ; ))

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...