Zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn

kajdanki 1

kajdanki 1Wczoraj dwaj mieszkańcy powiatu gołdapskiego trafili do aresztu śledczego w Suwałkach. Roman B. oraz Jerzy R. poszukiwani byli nakazem doprowadzenia oraz listem gończym wydanym przez olecki sąd.

51-latek poniesie konsekwencje znęcania się nad rodziną natomiast 53-latek za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyźni zostali zatrzymani na terenie powiatu gołdapskiego.

Wczoraj we wczesnych godzinach rannych, dzielnicowy patrolujący Banie Mazurskie zauważył na jednej z ulic poszukiwanego mężczyznę. Roman B. był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez olecki sąd za znęcanie się nad rodziną. 51-latek najwyraźniej nie spodziewał się spotkania z funkcjonariuszem. Kilka godzin później policjanci patrolujący ulice miasta zauważyli, że w jednym z mieszkań przez okno wygląda poszukiwany Jerzy R. 56-latek natomiast poszukiwany był listem gończym od ponad 4 miesięcy za kierowanie w stanie nietrzeźwości rowerem i złamanie zakazu sądowego. Obaj mężczyźni najbliższy okres  spędzą w areszcie śledczym.


Aktualności

Powiązane artykuły