Zatrzymali dwóch poszukiwanych

kraty

kratyPolicjanci z gołdapskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych nakazami doprowadzenia wydanymi przez sądy w Węgorzewie i Olecku. Mieszkańcy powiatu odpowiedzą za znęcanie się nad rodziną, kierowanie w stanie nietrzeźwości i złamanie zakazu sądowego. 41- i 51-latek już trafili do aresztu w Suwałkach i najbliższy czas spędzą za kratkami.

Dwaj mieszkańcy gminy Banie Mazurskie trafili za kratki, po tym jak zostali zatrzymani przez gołdapskich policjantów. Mężczyźni byli poszukiwani nakazami doprowadzenia wydanymi przez sądy rejonowe w Węgorzewie i Olecku. Jarosław S. poniesie konsekwencje znęcania się nad rodziną. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany przez dzielnicowych w jednym z mieszkań na terenie powiatu. Widok policjantów wzbudził ogromne zdziwienie 41-latka, ponieważ najwyraźniej nie spodziewał się wizyty stróżów prawa.

Stefan C. natomiast był poszukiwany od miesiąca za kierowanie w stanie nietrzeźwości rowerem i niezastosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. W momencie zatrzymania 51-latek na widok funkcjonariuszy stwierdził, że właśnie tej nocy źle mu się śniło i miał z samego rana wyjechać z miejsca zamieszkania.

Teraz decyzją sądu najbliższy okres spędzą w areszcie śledczym w Suwałkach. (IS)

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły