Zaginął 63-letni mężczyzna

richter

richterRodzina i policjanci poszukują 63-letniego Franciszka Richtera. Mieszkaniec Gołdapi od 3 stycznia br. nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gołdapi.
Policjanci z Gołdapi powiadomieni zostali o zaginięciu Franciszka Richtera. Mężczyzna ostatni raz widziany był 3 stycznia tego roku. Od tamtej pory z 63-latek nie ma nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Rysopis zaginionego: 164 cm, szczupła budowa ciała, krótkie ciemne włosy, twarz pociągła i szare oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą zimową kurtkę, fioletowy sweter i spodnie zielono-szare z kieszeniami typu moro oraz ciemne sportowe buty.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym gołdapskiej Policji pod numerem stacjonarnym 87 615 5400 lub 997. (IS)

richter


Aktualności

Powiązane artykuły