Policjanci podsumowali ubiegły rok

odprawa_policja_4

odprawa_policja_4– Gołdap jest na pierwszym miejscu w województwie, jak również jesteśmy województwem, które ma najlepszą skuteczność – powiedział zastępca komendanta wojewódzkiego policji Andrzej Zielonka podczas kolejnej uroczystej odprawy podsumowującej działalność gołdapskiej KPP.W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych: starosta Andrzej Ciołek, przewodniczący Rady Powiatu Leszek Retel, przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Hołdyński i wiceburmistrz Jacek Morzy.
Zaczęło się od oficjalnego meldunku.
Gości powitał komendant gołdapskiej KPP Andrzej Żyliński, który potem oddał głos Jerzemu Kuprewiczowi i Ryszardowi Antolakowi –przedstawili wyniki pracy, wszczętych m.in. ilość wszczętych postępowań, wykrywalność przestępstw, ilość zastosowanych środków zapobiegawczych i prac prewencyjnych.
W trakcie spotkania Tomasz Liwak, nadleśniczy Nadleśnictwa Czerwony Dwór wręczył naszym policjantom trzy laptopy. (AT)

Fot. Alicja Tynecka


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Policjanci podsumowali ubiegły rok

 1. goldapianin

  Gratuluje wyników, szkoda tylko, że goldapska policja jest dobra w nadgorliwym wszczynaniu postępowań i karaniu za najmniejsze wykroczenia po czepianie się bez powodu. Praca w policji wyglada jak nabijanie punktów w jakies statystyce, grze. Może panowie i panie zajmijcie sie bardziej pomocą dla społeczeństwa. Przykre to ale prawdziwe, w Gołdapi żyje sie teraz jak za czasów komuny. Pytanie dlaczego?? Czy komunistyczne myslenie wychodzi od naszych władczych polityków lub poprostu w policji pracuja nieodpowiedne osoby. Zapraszam do dyskusji. Ps, ciekawe czy sprawdzicie moje ip, bo wolność słowa w Gołdapi, to tylko dla panów władczych, zwykly obywatel ma prawo milczeć. W ramach gratulacji odsyłam do piosenki Hemp Gru – H.W.D.P nie obraza a daje do myslenia,

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Anonim

  o i miecio jest

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. posterunkowy

  witamy miecia anonima zapraszamy do naszych szeregów, goldapskie psy mysla, trzeba je tylko dokarmiac !!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. rodowity gołdapianin

  Może wyniki są. Niestety miasto toksyczne. Sprawy urzędowe i inne są na zasadzie kto jest kim, kto kogo zna itp. A jak już się dostało pracę w Urzędzie to jest się „kimś” i wszystko wolno. Jak pogrzeb to nie mówi się o zakładzie pogrzebowym, tylko „pójdziecie do P…” Pan w „dowodach osobistych” uważa, że ma monopol na wiedzę. (wchodzi do swojego referatu niczym „pan na włościach”, rozmawiając przez komórkę i rozpychając obecnych ludzi. Następnie zachowuje się jak „gbur” , nie potrafiąc przy tym odpowiedzieć rzeczowo na zadane mu pytanie. Mam wrażenie, że zapomniał, albo mu nikt nie uświadomił kto jest dla kogo i z czego jest wypłacana jego pensja ) Mieszkańcy się przyzwyczaili i tak to płynie życie prowincjonalnym, powiatowym miasteczku.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. P

  mam pytanie nie na temat : CZY WYMIANA DOWODU OSOBISTEGO JEST PŁATNA???BO CO MI WIADOMOTO W INNYCH MIASTACH NIE!!!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 6. P

  PYTANIE NR 2 : CZY W URZĘDZIE PRACY KTOŚ MIESZKA ? BO CZĘSTO JEST GASZONE I ZAPALANE ŚWIATŁO W PUZNYCH GODZ(CODZIENNIE)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...