Na taką pomoc nigdy nie jest za późno

emilka_kramkowska_4

emilka_kramkowska_4Nieformalna Gołdapska Grupa Wsparcia przygotowuje kolejny koncert charytatywny – tym razem na rzecz gołdapianki Anny Kamińskiej, chorej na stwardnienie rozsiane. Koncert odbędzie się latem, gościem będzie znany aktor i kabareciarz Jerzy Kryszak.
Przypomnijmy, że w grupie działają: Beata Otto, Marta Jurgiełan, Stella Kramkowska i Jan Steć. Działaniom przy następnym koncercie będzie sprzyjał Marcin Białous, prezes Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych dawców krwi, który przeznaczył na, przewidzianą w ramach koncertu, licytację, m.in.: piłkę z podpisami zawodników Lecha Poznań, koszulkę Lecha Poznań i piłkę kobiecego klubu siatkarskiego „Budowlani” Łódź.
We wtorek przedstawiciele grupy wizytowali „Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży” w Witalu, dokąd uczęszcza Emilka Kramkowska. Jej rehabilitacja dofinansowana została ze środków zebranych podczas ostatniego koncertu charytatywnego. Kwota 10300 PLN wcześniej przekazana została na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, która regularnie przekazuje je na rehabilitację Emilki.
Niedługo, również w celach rehabilitacyjnych, Emilka jedzie do Ameryki (polskiej miejscowości). Uczy się w Gimnazjum im. Noblistów Polskich w klasie integracyjnej.
Podczas spotkania członkowie Grupy mieli okazję porozmawiać także z mamą Emilki, która przy tej okazji raz jeszcze podziękowała za pomoc w leczeniu córki.

emilka_kramkowska_1 emilka_kramkowska_2 emilka_kramkowska_3 emilka_kramkowska_5


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Na taką pomoc nigdy nie jest za późno

 1. Jan Steć

  Przy okazji tego miłego tekstu, za który autorowi wdzięcznym wielce, pragnę raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy swoimi darami wsparli i wzbogacili poprzednie aukcje i poprzednie nasze koncerty. Jak się przekonaliśmy, wszystkie zebrane w ramach tych akcji pieniążki trafiły na odpowiednie konta i są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, na leczenie.
  Jednocześnie, przypominając o naszej kolejnej akcji, kolejnym Koncercie Charytatywnym, o którym powyżej, w imieniu całej Grupy a przede wszystkim w imieniu pani Ani Kamińskiej, zwracam się ponownie z prośbą do wszystkich, którym bliska jest idea pomocy drugiemu człowiekowi. Pomóżcie. Wszystkie przedmioty, usługi, które zechcielibyście przekazać na aukcję jaka będzie miała miejsce podczas występu Jerzego Kryszaka (najprawdopodobniej w czerwcu lub lipcu br.) można już teraz składać do Domu Kultury na ręce pani Dyrektor, członkini naszej GGW – Marty Jurgiełan.
  Pozdrawiam wszystkich Darczyńców.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. mama

  Działanie”pomoc” godne naśladowania;duże brawa organizatorom

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...