Turniej z wojewodą i politykami

turniej

turniejJak informuje Edyta Wrotek, rzecznik prasowy Mariana Podziewskiego: Wojewoda warmińsko-mazurski zagra w drużynie polityków przeciwko drużynie wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołdapi w meczu piłki nożnej.
Mecz odbędzie się o 16.30 w najbliższą niedzielę podczas V Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „Bądźmy razem”. W drużynie polityków wystąpią m.in. posłowie: Janusz Cichoń, Andrzej Orzechowski, senator Marek Konopka.
Turniej rozpocznie się 15 stycznia o godz.9.00 w hali sportowo – widowiskowej OSiR w Gołdapi. Uczestniczyć w nim będą kluby piłkarskie z Gołdapi, Suwałk, Olecka, Ełku, Sępopola i Szczuczyna.
W czasie turnieju odbędzie się licytacja prac wychowanków Ośrodka oraz pamiątek, gadżetów z logo polskich klubów piłkarskich. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla sekcji sportowych działających w Ośrodku. Członkowie tych sekcji uczestniczą miedzy innymi w turniejach: tenisa stołowego, piłki nożnej, w biegach przełajowych, zawodach pływackich i narciarskich, zajmując wysokie lokaty.

Powiązane artykuły