Konkurs na logo powiatu gołdapskiego

Zarząd Powiatu Gołdapskiego ogłasza konkurs na Logo Powiatu Gołdapskiego. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego logo o wysokim poziomie graficznym charakteryzującego Powiat Gołdapski. Znak promocyjny ma być używany do celów reklamowych, identyfikacyjnych, popularyzatorskich. Stosowany będzie także w prasie, telewizji oraz Internecie. Musi więc być nowoczesny, artystyczny i użytkowy.
Ostateczny termin przyjmowania prac upływa z dniem 23.12.2011r. (decyduje data wpływu do starostwa). Autor zwycięskiego projektu, wybranego przez Komisję Konkursową, otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na logo Powiatu Gołdapskiego.
Szczegóły konkursu w załączonym regulaminie.
Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu, tel. 087 615 44 03.

Regulamin konkursu na logo powiatu gołdapskiego.


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Konkurs na logo powiatu gołdapskiego

 1. huroni

  czy 1000 zlotych to taka sama kwota, jaką Magistrat zaplacił za logo Kraina łowców przygód? czy próba wykorzystania czyjegoś talentu za „psie” pieniądze?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. d9studio

  1 tys. to bardzo mała kwota za przygotowanie loga, szczególnie, dla takiej instytucji jakim jest Powiat. Ale jest to konkurs więc teoretycznie nagrodą może być przysłowiowa „czapka gruszek”. Nadzieję, że zostanie wybrany w miarę dobry projekt budzi sposób opracowania Regulaminu konkursu – szczegółowo, merytorycznie i jasno. Pisał to ktoś kto ma o tym jakieś pojęcie. Czego nie można powiedzieć o regulaminie konkursu na plakat promujący Uzdrowisko Gołdap. Na podstawie plakatu mają powstać materiały promocyjne m. in. billboardy, plakaty itd.
  A projekt konkursowy należy dostarczyć w jpeg-u w formacie A4. Nie ma mowy w regulaminie o przekazaniu przez zwycięzce plików do edycji. W efekcie Gmina będzie musiała zapłacić jeszcze raz za opracowanie materiałów promocyjnych.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...