Spotkanie z PEC o godzinę później

Zaplanowane na 14 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi otwarte zgromadzenie wspólników Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gołdapi odbędzie się o godzinę później, czyli o 18.00.Przypominamy, że zaproszenia do uczestnictwa zostaną wystosowane m.in.: do Zarządu PEC i rady nadzorczej tej spółki, do radnych Rady Miejskiej, przedstawicieli powiatu, szefów wspólnot i instytucji ogrzewanych przez PEC, do szefów rad i zarządów osiedli, gołdapskich mediów, osób reprezentujących właściciela kotłowni przy ulicy Żeromskiego oraz przedsiębiorstwa reprezentowanego przez Stanisława Andrysiewicza.

Spotkanie ma na celu poinformowanie mieszkańców naszego miasta o perspektywach podłączania kolejnych podmiotów do sieci ciepłowniczej, przez którą będzie dostarczane ciepło i ciepła woda przez ciepłownię prywatnego inwestora, Stanisława Andrysiewicza.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Spotkanie z PEC o godzinę później

  1. Marian

    A dlaczego o godzinę później? Ja tam jestem podejrzliwy i przyjdę jednak na 17.00!!! A nuż o 18.00 nikogo już nie będzie, i co ?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...