Jak wykorzystać atuty naszych wsi?

gflJak wykorzystać atuty naszych wsi? Gołdapski Fundusz Lokalny zaprasza wszystkie osoby zainteresowane rozwojem społeczno-ekonomicznym swoich wsi na bezpłatne szkolenie: „Jak wykorzystać atuty naszych wsi?” W trakcie szkolenia zostaną zdefiniowane atuty i zasoby mazurskich wsi, uczestnicy zapoznają się z narzędziami i metodami rozwoju wsi, poznają sposoby planowania rozwoju obszarów wiejskich. Szkolenie odbędzie się: I część: 4-5.11., II część: 12.11.2011 – w siedzibie Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, ul. Wolności 11. Program szkolenia i formularz zgłoszeniowy w załączeniu. Ilość miejsc ograniczona. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Szlak wsi historycznych północno-wschodnich Mazur – etap I.” dofinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Program i formularz zgłoszenia

Powiązane artykuły