Na pijalni jest już wiecha

inwestycje_komisja

inwestycje_komisjaPodczas środowego spotkania Komisja Środowiska, Ochrony Zdrowia i Uzdrowiska Rady Miejskiej zapoznawała się postępem robót związanych z inwestycjami uzdrowiskowymi, także z budową zalewu.Radni odbyli rekonesans po parku miejskim i dzielnicy uzdrowiskowej. Okazuje się, że na przyszłej pijalni wód zawieszono już wiechę. Promenada już pokryta polbrukiem.

W projekcie parku miejskiego dokonano korekty, ponieważ zegar słoneczny zostanie umieszczony w pobliżu miejsca, gdzie do niedawna stał pomnik – w miejscu wcześniej zaplanowanym w ciagu dnia zalega cień, więc instalowanie tam zegara nie miałoby racji bytu. Tego doświadczyło już przynajmniej jedno z polskich miast.


Aktualności

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Na pijalni jest już wiecha

 1. Imię

  no tak, a czy kostka już leży na całym odcinku promenady? bo jeszcze w weekend pomiędzy mniej więcej ośrodkiem ohp a pijalnią wód była zwykła żwirówka. z tekstu wnioskuję, że już polbruk tam leży…
  no i co będzie z tą końcówką starego pomostu, zardzewiałym szkieletem wystającym z dna jeziora, zręcznie zasłoniętym na jednym ze zdjęć daszkiem na pomoście/molo „plaży miejskiej”?
  inwestycja jest już zakończona??? a kto ten złom posprząta????

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Witek

  Dobrze się pan galiński obłowi, tyle zleceń, tyle szmalu, (***)!!!! Dobrze, że udało się mu z tymi wywrotkami zdążyć jeszcze przed zakazem wjazdu do miasta, a przepraszam on może, tak samo jak tesco i biedronka. W tym mieście są równi i równiejsi, burmistrz popiera obcy kapitał, swoich wazeliniarzy i Bóg jeden wie dla kogo miros (***) i czym nas jeszcze zaskoczy, zapewne wprowadzi zakaz ruchu rowerami po parku, bo będą zdzierać nawierzchnię wartą kilka milionów (p.s. jakby stara była byle jaka).
  A gdzie głos mieszkańców, gdzie wsłuchiwanie się w potrzeby ludu…. Czy te urzędasy myślą o ludziach, gdzie jest jakiś plac zabaw dla dzieci, itp..?
  Mam nadzieję, że w przyszłych wyborach udupią człowieka o którym tu mówimy.
  (*** część stwierdzeń w komentarzu zawierała pomówienia, za które jako Redakcja nie chcemy brać odpowiedzialności karnej)

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Ja

  Do Witka:
  W bardzo krótkim czasie w naszym mieście powstały trzy place zabaw. Przy okolicznych szkołach wiejskich również.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Tytus

  Pozwoliłem sobie dać „pozytywa” przy wypowiedzi Witka. Nadmieniam, że jest to pozytyw dla Szanownej Redakcji, za ostatni akapit (w nawiasie).

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...