Kino Kultura zaprasza

Horror, komedia, akcja, dramat, film przygodowy, thriller – w kinie Kultura w najbliższy weekend. I to wszystko tylko w dwóch filmach.

Columbiana – Akcja, dramat, przygodowy, thriller (112 min)

8,9 października – godzina 16:00; Film od lat 15; Bilety: 12 / 11zł (ulgowy)
Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia gangstera, który był odpowiedzialny za zamordowanie najbliższych.


Postrach nocy – Horror, komedia(106 min)
8,9 października – godzina 19:00; Film od lat 15; Bilety: 12 / 11zł (ulgowy)

Życie nastoletniego Charleya Brewstera w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole.
Problemy pojawiają się z chwilą, gdy do domu obok wprowadza się Jerry – z pozoru świetny facet, w którym jest jednak coś niepokojącego. Jedynie Charley zdaje się to zauważać… Pozostali, wliczając w to matkę Charleya, nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Nastolatek dochodzi w końcu do wniosku, że Jerry jest wampirem! Chłopak na własną rękę musi pozbyć się potwora żerującego w jego dzielnicy.

Grafiki filmów dostępne na www.kino.goldap.pl. Będę wdzięczny za każdy dodany news.

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Wasilewski
Dom Kultury w Gołdapi
www.kultura.mazury.pl


Aktualności

Powiązane artykuły