Jesienne zabawy

Jesień to coraz dłuższe wieczory, podczas których dzieci się nudzą. Ale żeby tak nie było można zaproponować im zabawy. Takim przykładem, mogą być zajęcia pt. „Jesienne zabawy”, które odbyły się dnia 19.10.2011r. w klasie IIc  w Szkole Podstawowej nr 1.
Barbara Klejmont


Aktualności

Powiązane artykuły

3 komentarzy do “Jesienne zabawy

 1. gość

  Inicjatywa godna naśladowania, ale… Wychowałam się na wsi w czasach, gdzie radio było oknem na świat, a telewizor był luksusem i zwykle był w nim tylko jeden program. Nie było komputera, telewizji kablowej, zajęć pozalekcyjnych, basenu…i …do głowy mi nie przyszło, że można się nudzić. Byliśmy zdrowi, mieliśmy głowy do myślenia, a nie tylko po to, by czapki na nich nosić. Wybaczcie, ale złość mnie bierze, że w obecnych czasach można się nudzić! A może tak zamiast przed telewizor, to iść na spacer, a zamiast komputera wysłać dziecko na rower, dać mu piłkę w garść, nich pomyśli co z nią zrobić. Skończą się problemy z brakiem koncentracji, agresją, zniechęceniem… Niektóre dzieci i młodzież nie wiedzą do czego służą książki? Ostatnio znalazłam w Internecie (korzystam a i owszem) zapytanie, czy są wypożyczalnie książek, takie jak wypożyczalnie płyt DVD? Ludzie, to my odpowiadamy za siebie! Nikt tak się o nas nie zatroszczy jak my sami! Inteligentny człowiek się nie nudzi!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. tak

  Teraz dzieci są inne niż kiedyś i zainteresować je czymś to wielka sztuka;dobrze ,że są jeszcze nauczyciele z chęcią do rozwijania tych zainteresowań;

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Gustlik

  Współczesne dzieci nie mają tego w genach, tak zostały wychowane i jakiekolwiek biadolenie i użalanie się nad „dzisiejszymi czasami” jest wyłącznie oceną siebie jako rodzica i wychowawcy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...