Gmina Gołdap – laureatem Super Lidera

jola_statuetka

jola_statuetkaW środę wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski wręczał samorządom województwa statuetki Lider Rządowych Programów realizowanych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Gołdap jako jedyny samorząd województwa uczestniczyła we wszystkich czterech programach rządowych i otrzymała tytuł Super Lidera Inwestycji. Oprócz tego w poszczególnych kategoriach Gołdap otrzymała tytuł Lidera Rządowych Programów Oświatowych.

Należy zaznaczyć, że w ciągu ostatnich lat nasza gmina znajduje się w czołówce nie tylko województwa, ale również Polski w różnego rodzaju rankingach organizowanych przez ogólnopolskie organizacje oraz czasopisma. Przykładem może tu być ranking czasopisma samorządowego „Wspólnota” oraz ogólnopolskiego dziennika „Rzeczpospolita”. W imieniu Gminy Gołdap statuetkę Lidera Liderów z rąk Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Mariana Podziewskiego odebrała sekretarz Gminy Jolanta Mogilnicka. (UM)


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Gmina Gołdap – laureatem Super Lidera

 1. MArcin

  Dobrze, że się starają, choć powinny bardziej pomyśleć o rozwoju strefy w tym mieście – nowy park i strefa zdrojowa nie przyniosą pracy i pieniędzy mieszkańcom gminy, co najwyżej wykonawcom tych robót, które i tak są z innych miast.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Marcin

  Zapomniałem dopisać. Więcej inwestycji przemysłowych i nowoczesnych technologicznie w przemysl, pomysły jak ściągnąć tu inwestorów a nie letników

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...