Poszukiwany listem gończym zatrzymany

kajdanki

kajdankiGołdapscy policjanci zatrzymali Dariusza K. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym, wydanym przez sąd rejonowy w Olecku za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 32 – latek już trafił do aresztu gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Dzisiaj popołudniu funkcjonariusze gołdapskiej komendy zatrzymali Dariusza K. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd rejonowy w Olecku za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec powiatu gołdapskiego nie dostosował się do orzeczonej kary i nie uregulował zasądzonej przez sąd grzywny. 32 – latek ukrywał się przed organami ścigania od kilku dni zmieniając miejsca pobytu.

Taktyka poszukiwanego nie sprawdziła się. Policjanci szybko ustalili, iż Dariusz K. przebywa w mieszkaniu w jednej podgołdapskich wsi. Akcja zatrzymania zdziwiła samego poszukiwanego, który najwyraźniej w ogóle nie spodziewał się wizyty mundurowych. 32 – latek trafił już do aresztu śledczego w Suwałkach, gdzie będzie odbywał dwumiesięczną karę pozbawienia wolności.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Poszukiwany listem gończym zatrzymany

  1. gołdapianin

    BRAWO PREWENCJA !!!!

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...