Z rodziną w krainie łowców przygód – II edycja konkursu

rs1

rs1Aby jeden z grudniowych weekendów spędzić w krainie łowców przygód, weźcie udział w konkursie plastycznym!

Magiczna kraina łowców przygód nie leży wcale na końcu świata. Aby zobaczyć prawdziwą piramidę, indiańską osadę, czy „akwedukty północy” nie musicie wyjeżdżać za granicę. W województwie warmińsko-mazurskim znajdziecie miejsca, gdzie wraz z rodziną przeżyjecie niezapomniane chwile, obcując z dziką przyrodą, „dotykając” historii, spotykając niezwykłych ludzi. Okolice Gołdapi przywitają Was najczystszym powietrzem w Polsce, nieprzebranymi puszczami, malowniczymi jeziorami i wzgórzami, niezwykłymi budowlami, a także przysmakami lokalnej kuchni.

Jeżeli mieszkacie poza powiatem gołdapskim i chodzicie do szkoły podstawowej – spróbujcie swoich sił. Narysujcie lub namalujcie jedną z atrakcji powiatu gołdapskiego. Mile widziane będą prace, na których oprócz najważniejszych zabytków ukazane zostanie piękno okolicznej przyrody i powstające atrakcje uzdrowiskowe. Będzie miło, jeśli na rysunku przedstawicie też swoją rodzinę w krainie łowców przygód.

Główną nagrodą w konkursie jest weekend dla czteroosobowej rodziny w tym niezwykłym miejscu. Najlepsze prace, które nie zdobędą głównej nagrody będą opublikowane w kolorowym albumie. Może chcielibyście mieć taki w swojej biblioteczce? Prace najzdolniejszych młodych plastyków będą również wyróżnione prezentacją na wystawach w Warszawie, Olsztynie i Gołdapi.

W załącznikach znajdziecie kartę zgłoszeniową oraz regulamin konkursu z adresem, na który należy wysyłać prace. Czekamy na wasze dzieła do 14 października 2011 r.

Aby dowiedzieć się więcej o okolicach Gołdapi i obejrzeć fotografie najciekawszych miejsc, wejdźcie na stronę http://turystyka.frrg.pl

Głosujcie również na Mazury w konkursie „New 7 wonders of nature”, aby nasza magiczna kraina stała się znana na całym świecie. Tutaj znajdziecie informacje dotyczące głosowania:

http://mazurycudnatury.org/pl/jak-glosowac.html

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Organizatorzy konkursu: Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap, Departament Koordynacji Promocji Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego

loga

Pliki do ściągnięcia:

regulamin_IIedycja_frrg

karta_zgloszeniowa_frrg

info_konkurs_IIedyja_frrg

 

 

 

 

Powiązane artykuły