Wymiana „burzówki”

wykopyW drodze przy zachodniej stronie placu Zwycięstwa trwa remont instalacji burzowej, który potrwa pewnie do środy.

Jak nas poinformowano w Urzędzie Miejskim i instalacja załamała się na około trzydziestometrowym odcinku. Po prześwietleniu okazało się, że trzeba w tym miejscu wymienić rury i postawić nowe studzienki.

Do tej pory podczas deszczu robiła się tu powódź.

wykopy


Aktualności

Powiązane artykuły

5 komentarzy do “Wymiana „burzówki”

 1. Marcin

  Urząd jak zwykle ważniejszy!!!! A dlaczego nie wymieniono najpierw na Wojska Polskiego, gdy po opadach deszczu jest 50 cm wody i nie idzie przejechać. Może Pan Miros się wypowie – wybory przecież idą, niech się podliże swoim wyborcom!!!!

 2. MG

  Do Marcin. Powiedz co nasz burmistrz ma do tego? Przecież są odpowiednie służby które są odpowiedzialne za te ulice..

 3. Marcin

  Burmistrz ma to do tego że nie ogarnia zamętu do jakiego dochodzi w mieście! Ważniejsza jest ulica Plac Zwycięstwa przy urzędzie choć i tak wszystko płynie w dół na Żeromskiego (ale wymienia się odcinek na Placu Zwycięstwa chociaż tam nigdy nie było zalewane). Po drugie ulice Placu Zwycięstwa są sprzątane kilka razy w tygodniu w kretyńskich godzinach od 7-19 gdy ludzie jadą do pracy i nie mają gdzie zaparkować!!!! Co ma burmistrz – on podpisuje umowy na sprzątanie i remonty z tymi firmami! To ma chyba jest gospodarzem, niezaradnym ale niestety jest

 4. Prot Leon

  Marcin, a zadałeś sobie trud i posłuchałeś o planowanej inwestycji na drodze z Gołdapi w stronę Grabowa, gdzie włączono m.in. remont ulicy Wojska Polskiego ?
  Dziamgol dalej, to budujące.

 5. ryszard

  tak się stało, że widzę codziennie pracę ludzi naprawiającą burzówkę , w socjaliżmie śmiano się że jeden pracuje a pięciu patrzy i do tej pory w tej materii nic się nie zmieniło no z lekką poprawką dwóch pracuje a czterech patrzy lub markuje pracę widocznie płaca tych panów jest tak mizerna że nie opłaca im się co nieco wysilić piszę to bez żadnej złośliwości tylko tak refleksyjnie pomyślałem że naprawdę nie ma na co biadolić w/ g starej zasady czy się stoi czy się leży 1500,00 się należy pozdrawiam