„Transmisja” w obiektywie Jarosława J. Jasińskiego

transmisjaPrzy pełnej widowni odbywała się – siódma już – gołdapska „Transmisja”. Już od rana można było zauważyć w mieście grupki młodych fanów „nielekkiego” rocka. O główną nagrodę w wysokości 2000 zł walczyło 9 zespołów.

Jurorom najbardziej podobał się występ białostocko-choroszczańskiego „Othermind”. Drugą nagrodę i 1500 zl wygrał „Sinhead”. Trzecią „Saint Hill”. Publiczność najlepiej oceniła gołdapską „Manipulację”.

Była też nagroda specjalna w postaci teledysku, który grupa „Mojra” nagra w „Legrys Studio”. Gitara klasyczna na najlepszego gitarzysty trafiła do „Othermind”.

Gwiazdą wieczoru był „Jelonek”, który dobrze został przyjęty przez publiczność.

Tym razem koncerty odbywały się na sali widowiskowej, a nie na dziedzińcu, jak to było w latach poprzednich

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “„Transmisja” w obiektywie Jarosława J. Jasińskiego

 1. fan

  Jest pogo-jest zajebiście!

 2. ez

  Choroszcz- Białystok górą!!! Gratulacje chłopaki!

 3. waldinio

  Impreza spoko, jednak werdykt JURY trochę zawiódł, ale w sumie co się spodziewać skoro 2 zespoły z 3 na podium były z Białegostoku – a Sokołowski jest z Białegostoku no i jak widać obstawiał za swoimi – wszędzie układy. Pozdrawiam pokrzywdzone zespoły które według wielu ludzi zagrały lepiej i było w nich widać szczerość. Mam tu na myśli np. gołdapskie Manipulation. Chłopaki wygrali nagrodę publiczności ale w sumie co może wiedzieć o muzyce 300 osób – skoro 3 gości w JURY wie lepiej. Moim zdaniem manipulation było zespołem wyróżniającym się na tle reszty kapel z których większośc to prosty metal core z charyzmatycznym wokalem i nic więcej. Tyle na ten temat. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych !

 4. media

  gosciu ktory siedzial w jury nagrywal othermindowi teledysk jakis czas temu moze po cesci z tad 1 miejsce;P TYLKO 2 kapele grajace metal, reszta to nu’ metal. Ostatnie 3 kapele to tak jakby jedna puscic, przyjezdza kapela ktora sie nie zakwalifikowala do najlepszej wg jury 10, rezerwowo, a potem zdobywa 2 czy tam 3 miejsce. koncert zycia? zdecydowanie nieeee, to co napisal ten waldinio to prawda

 5. Rafi

  Zgadzam się z przedmówcami, pomyślcie że nawet w tak błahych sprawach jest coś nie tak – to strach pomyśleć co dzieję się wyżej i wyżej i wyżej … Masakra.

 6. Seba

  Święte słowa chłopaki 🙂 na układy nie ma rady niestety, więcej kompetentnych ludzi w jury i będzie dobrze 🙂 Pozdro

 7. sinhead -manipulation górą

  sinhead -manipulation górą