Kręci cię film?

kreci_sie_filmKręci cię film? Na twojej twarzy pojawia się szeroki uśmiech, gdy widzisz kamerę? Masz świetne pomysły i wiesz, jak je zrealizować? Wszystkich amatorów nagrywania „Światowid” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie filmowym z tematem – „Warmia i Mazury – nasza mała ojczyzna”.

Organizatorem konkursu jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, zaś patronem medialnym TVP Olsztyn. Celem konkursu jest pokazanie regionu, jego interesujących miejsc, ludzi… Wszystko zależy od autorów, ich wrażliwości i zainteresowań.

– To wspólny pomysł Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i TVP Olsztyn – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – Warmia i Mazury to wspaniały region, szczególnie dobry do fotografowania i filmowania. My poprzez ten konkurs zachęcamy, żeby go pokazać na swój sposób – warunków jest niewiele, a nagrody naprawdę fantastyczne.

Konkurs jest przeznaczony dla filmowców-amatorów. Tematyka filmów jest dowolna, ale ma oscylować wokół tematu „WARMIA I MAZURY – NASZA MAŁA OJCZYZNA”. Czas projekcji nie może przekroczyć 10 minut. Prace można przesyłać na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”; Plac Jagiellończyka 1; 82-300 Elbląg do 30 września 2011 roku.

– Wśród nagród znalazły się między innymi emisja najlepszego filmu na antenie TVP Olsztyn, nagrody rzeczowe – związane oczywiście z filmowaniem oraz warsztaty z reportażu prowadzone przez pracowników TVP dla wszystkich uczestników konkursu – mówi Jarosław Kowalski, dyrektor Oddziału TVP S.A. w Olsztynie.

Regulamin oraz karta uczestnictwa – na stronie www.swiatowid.elblag.pl

kreci_sie_film


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Kręci cię film?

 1. M A S A K R A

  Czekam cały czas na obiecany konkurs foto i nic ….

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Oooo… Ale trafiłeś! Telepatia! Bo niebawem będzie ogłoszony i dziś się nad tym zastanawialiśmy. Po prostu trzeba było zdobyć środki:-)

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...