Swój debiut rozpoczęli od zdecydowanego zwycięstwa

Swój debiut w rozgrywkach III-ligowych rozpoczęli od gołdapscy szczypiorniści rozpoczęli od zdecydowanego zwycięstwa nad drużyną MLKS Olecko 34-25. W drugiej kolejce Jaćwingowie nie mieli tyle szczęścia.

Ulegli na wyjeździe bardziej doświadczonym zawodnikom z TS Siemiatycze 26-34. Już od pierwszych minut spotkania to gospodarze byli lepsi. Na początku drugiej połowy nasi zawodnicy odrobili trochę strat, lecz nie przeważyło to o wyniku meczu. Widoczny był brak doświadczenia i ogrania w rozgrywkach ligowych, nasi młodzi zawodnicy nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie obrony przeciwnika. Mimo walki i wykorzystania wszystkich 5 rzutów karnych to drużyna TS Siemiatycze okazała się lepsza.

Zapraszamy na kolejny mecz pomiędzy UKS Jaćwingowie Gołdap a EKS Szczypiorniak Ełk, który odbędzie się 22 listopada o godzinie 18.00 w Gołdapi.