PSM. Nie obeszło się bez łez i wzruszeń

Odbyło się uroczyste pożegnano dyplomantów PSM I stopnia im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi. Podczas uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2025 / 2026 wręczono świadectwa ukończenia szkoły 13 dyplomantom:

W cyklu sześcioletnim:

Zofii Kamilowi, Tosi, Kasi, Julii, Laurze, Sebastianowi, Stasiowi, Julii i Oskarowi.

W cyklu czteroletnim: Borysowi, Mykycie i Viktorowi.

Dyplomanci oficjalnie odczytali listy pożegnalne, które przygotowali na tę okazję. Przepięknymi słowami pożegnała pracowników pani Ewelina Banach – Bardońska, która reprezentowała rodziców tegorocznych absolwentów.

Jedna absolwentka Katarzyna Niestieruk otrzymała Stypendium ufundowane przez Janinę Raczkiewicz.

Nie obeszło się bez łez i wzruszeń. Niektóre z dzieci uczęszczały do naszej szkoły nawet 8 lat, zaczynając edukację jako „żabki” potem „pszczółki” na zajęciach umuzykalniających.

Kochani ABSOLWENCI – zawsze będziemy Was wszystkich cudownie wspominać.

Życzymy Wam wielu sukcesów i nieustającej pasji do muzyki.

Dyrektor szkoły, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

PSM I stopnia im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi

Powiązane artykuły