Odbyło się uroczyste pożegnano dyplomantów PSM I stopnia im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi. Podczas uroczystego Zakończenia Roku Szkolnego 2025 / 2026 wręczono świadectwa ukończenia szkoły 13 dyplomantom:

W cyklu sześcioletnim:
Zofii Kamilowi, Tosi, Kasi, Julii, Laurze, Sebastianowi, Stasiowi, Julii i Oskarowi.
W cyklu czteroletnim: Borysowi, Mykycie i Viktorowi.
Dyplomanci oficjalnie odczytali listy pożegnalne, które przygotowali na tę okazję. Przepięknymi słowami pożegnała pracowników pani Ewelina Banach – Bardońska, która reprezentowała rodziców tegorocznych absolwentów.
Jedna absolwentka Katarzyna Niestieruk otrzymała Stypendium ufundowane przez Janinę Raczkiewicz.
Nie obeszło się bez łez i wzruszeń. Niektóre z dzieci uczęszczały do naszej szkoły nawet 8 lat, zaczynając edukację jako „żabki” potem „pszczółki” na zajęciach umuzykalniających.
Kochani ABSOLWENCI – zawsze będziemy Was wszystkich cudownie wspominać.
Życzymy Wam wielu sukcesów i nieustającej pasji do muzyki.
Dyrektor szkoły, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.
PSM I stopnia im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi










