Wtorkowa sesja nadzwyczjna

Wtorkowa sesja nadzwyczjna

Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała o zaciągnięciu kredytu na „Modernizację oświetlenia wraz ze sterowaniem na terenie Miasta Gołdap”. Niżej program oraz link do retransmisji: https://esesja.tv/transmisja/85981/rada-miejska-w-goldapi-sesja-nadzwyczajna-nr-xliii-w-dniu-23-czerwca-2026-r.htm

Link m.in. do projektów uchwał:

https://bip.goldap.pl/lxiii-nadzwyczajna-sesja-rady-miejskiej-w-goldapi-odbedzie-sie-w-dniu-23-czerwca-2026-r-.html?

Oświetlenie gminy. Koszty tej inwestycji już by się zwracały


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Wtorkowa sesja nadzwyczjna

  1. WA Denis

    Szanowna pani przewodnicząca! Słowa „przechodzimy do procedowania” oznaczają NIE rozpoczęcie głosowania w danej kwestii a ROZPOCZĘCIE omawiania jakiegoś problemu. Pani już kilka razy przechodząc do głosowania używa tamtego „rozpoczynającego” zwrotu. Jest to niewłaściwe a od pani można już wymagać prawidłowego słownictwa zgodnego z zasadami statutu obrad .