Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała o zaciągnięciu kredytu na „Modernizację oświetlenia wraz ze sterowaniem na terenie Miasta Gołdap”. Niżej program oraz link do retransmisji: https://esesja.tv/transmisja/85981/rada-miejska-w-goldapi-sesja-nadzwyczajna-nr-xliii-w-dniu-23-czerwca-2026-r.htm
Link m.in. do projektów uchwał:
Oświetlenie gminy. Koszty tej inwestycji już by się zwracały

