Uczulam rowerzystów na to miejsce. Pod wiaduktem w okolicy Grabowa leżało dziś mnóstwo szkieł po rozbitych butelkach. Z grubsza zgarnąłem je na pobocze, ale te mniejsze najpewniej zostały i są najbardziej zdradliwe. To stały problem tego miejsca. Często bawią się tu dzieciaki z Grabowa i okolic, którym nie wpojono szacunku dla środowiska naturalnego i drugiego człowieka. Inna rzecz, zarządca tego odcinka Green Velo mógłby tu częściej zaglądać.
Powiązane artykuły
-
Gołdapska „Piątka” pożegnała 41 absolwentów
Z początkiem września ubiegłego roku gołdapska „Piątka” liczyła 427 uczniów. Co też pokazuje, że szkoła rozwija... -
Piątkowa sesja Rady Powiatu
Posiedzenie trwało niespełna trzy godziny. Niżej program oraz link do retransmisji: https://esesja.tv/transmisja/86391/xxxii-sesja-rady-powiatu-w-goldapi-vi-kadencji-w-dniu-26062026-r-godz-1300.htm -
SP nr 5. Finał programu „Mali Wielcy Odkrywcy”
Dzieci z grupy 0B Szkoły Podstawowej nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi oficjalnie zakończyli udział...

